Monday, 17 May 2021

Permanent Representatives of the past

Konstantinos POLITIS 11.11.1981 - 30.06.1987
Evaggelos FRAGKOULIS 01.11.1987 - 17.05.1990
Dimitrios PETROUNAKOS 09.05.1990 - 21.07.1992
Dimitrios NEZERITIS 22.07.1992 - 09.04.1995
Christos BOTZIOS 10.04.1995 - 21.12.1998
Konstantinos PREVEDOURAKIS 10.02.1999 - 19.10.2001
Aristidis SANDIS 12.10.2001 - 01.09.2005
Lysandros MILIARESIS - FOKAS 01.09.2005 - 04.09.2007
Maria MARINAKI 11.09.2007 - 14.06.2011
Efstathios LOZOS 06.11.2011 - 29.01.2013
Andreas PAPADAKIS 30.01.2013 - 30.07.2016
Last Updated Monday, 24 July 2017
Top